Wykonywanie obowiązków przez pracowników PITERSON Sp z o.o. charakteryzuje się profesjonalnym podejściem, wysoką kulturą biznesową oraz dbałością o wszystkie aspekty funkcjonowania budynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych przez Spółkę usług, jednocześnie rekomendując ją jako sprawdzonego i zaufanego administratora nieruchomości.

blank-profile-hi-400x380
Zastępca burmistrza
Gmina Ożarów Mazowiecki,

Bardzo dobra jakość współpracy pozwala mi zarekomendować firmę PITERSON jako bardzo rzetelnego i skutecznego zarządcę nieruchomości. W pracy firma stosuje partnerskie podejście przejawiające się autentyczną troską i zaangażowaniem w dobrostan naszej Wspólnoty.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd Wspólnoty
WM Milonga,

Firma Piterson świadczy usługi na wysokim poziomie, dotrzymuje terminów, jak również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta i wdraża nowe rozwiązania w zakresie obsługi nieruchomości.

blank-profile-hi-400x380
Dyrektor zarządzający
TUP Property,

Pracowników firmy Piterson cechuje rzetelność i terminowość zlecanych czynności spełniając w pełni wysokie wymagania postawione przed nimi przez zarząd wspólnoty i właścicieli lokali.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd wspólnoty
WM Park Mokotów II,

W wyniku działań firmy Piterson znacznie poprawiła się obsługa mieszkańców, a system raportowania pozwolił zarządowi na bieżącą kontrolę finansów wspólnoty.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd wspólnoty
WM przy ulicy Filtrowej,

Zaproponowane i wdrożone przez firmę procedury przepływu informacji znacznie usprawniły komunikację zarówno z zarządem jak i mieszkańcami. Osoby reprezentujące firmę twórczo podchodzą do nietypowych sytuacji proponując rozwiązania w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie zawodowe.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd wspólnoty
WM przy ulicy Rydygiera,

Po przejęciu nieruchomości zarządca sumiennie, krok za krokiem, wprowadzał innowacje i usprawnienia w kolejnych aspektach funkcjonowania wspólnoty, co przyczyniło się do osiągnięcia wyższej jakości przy mniejszym udziale środków finansowych.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd wspólnoty
WM Ursynów,

Firma skutecznie dąży do obniżenia kosztów utrzymania nieruchomości oraz jej rewitalizacji, wykorzystując do tego dostępne zewnętrzne finansowanie i dotacje.

blank-profile-hi-400x380
Zarząd wspólnoty
WM przy ulicy Śniegockiej,

SZUKASZ SPRAWDZONEGO PROPERTY MANAGERA?