zarządzanie nieruchomościami

Administrowanie nieruchomościami w Warszawie to nasza domena

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Warszawie. Istniejemy na rynku od 10 lat. Na przestrzeni tego czasu udało nam się wypracować skuteczny model działania, który wyróżnia nas na tle innych firm działających w branży. Dzięki niemu jesteśmy tak efektywni w działaniu, osiągamy wszystkie wytyczone cele. Nasz największy kapitał to kompetentna, wszechstronna załoga, która z sukcesem zrealizowała wiele różnorodnych projektów. To powody, dla których klienci ze spokojem przekazują w nasze ręce administrowanie budynkami w Warszawie.

Nasza firma rośnie każdego dnia dzięki pozytywnym rekomendacjom i zaufaniu naszych klientów.

Misja firmy

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych indywidualnych rozwiązań w obszarze zarządzania nieruchomościami, które wyprzedzają oczekiwania klientów, dążąc do podniesienia wartości nieruchomości i zadowolenia jej użytkowników.

nasze wartości

Jesteśmy rzetelni
Przejmujemy wszystkie zadania związane z utrzymaniem nieruchomości, na bieżąco informując właścicieli o postępie ich wykonania.

Mierzymy wysoko
Jesteśmy pasjonatami w tym, co zrobimy. Zatrudniamy, szkolimy i pracujemy ze wspaniałymi ludźmi, którzy utrzymują nasze wysokie standardy.

Jesteśmy odpowiedzialni
Wierzymy, że etyka w biznesie procentuje. Nasi klienci ufają nam, że zawsze działamy w ich najlepszym interesie.

Rozwijamy się
Uważamy, że stałe zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności, to niezbędny atrybut property managera.

Mnogość możliwości w zakresie zarządzania nieruchomościami

Odbiorcom naszych usług jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę na stałym, jednakowo wysokim poziomie. W naszej codziennej pracy stawiamy na zaangażowanie oraz elastyczność w dopasowywaniu obsługi do specyfiki nieruchomości.

Zawsze uważnie słuchamy naszych klientów. To właśnie dzięki nim tak prężnie się rozwijamy. Zarządzając nieruchomościami w Warszawie, wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, ulepszamy wypracowane przez nas metody pracy. Nieustannie podnosimy standard oferowanych usług, gdyż zależy nam na zadowoleniu odbiorców.

Jesteśmy solidną firmą, na której można polegać

Poprzez sprawne administrowanie nieruchomością przyczyniamy się do poprawy jej funkcjonowania na wielu różnych płaszczyznach. Można nam bez obaw powierzyć zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie, gdyż mamy na tym polu spore doświadczenie. Rekomendacje wystawione przez naszych klientów potwierdzają wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy. Do postawionych przed nami zadań podchodzimy w sposób odpowiedzialny oraz bardzo skrupulatny. Dbamy o realizację przyjętych na początku współpracy założeń, ale na bieżąco reagujemy na wszystkie zgłaszane przez klientów problemy. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnego, godnego zaufania zarządcy – zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem lub napisz do nas on-line.

Wykonywanie obowiązków przez pracowników PITERSON Sp z o.o. charakteryzuje się profesjonalnym podejściem, wysoką kulturą biznesową oraz dbałością o wszystkie aspekty funkcjonowania budynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych przez Spółkę usług, jednocześnie rekomendując ją jako sprawdzonego i zaufanego administratora nieruchomości.

blank-profile-hi-400x380
Zastępca burmistrza
Gmina Ożarów Mazowiecki,
Piterson Rzetelna firma
Gepard Biznesu 2017
Firma na medal
Oferteo

Szukasz zaufanego property managera?