history

Historia firmy

Powstanie naszej firmy poprzedza wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami. Członkowie naszego zespołu posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie spełniającą nasze wysokie wymagania. Nasze atuty pozwalają nam jako pierwszym wprowadzać innowacje i wdrażać narzędzia usprawniające pracę zespołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc dzisiaj oferować usługi na tak wysokim poziomie.

 • 2017

  Gepardy biznesu

  Otrzymaliśmy tytuł Gepardy Biznesu 2017. Udało nam się uplasować na 161 pozycji z ponad 6000 wyróżnionych firm. Wielkie gratulacje dla całego zespołu i podziękowania dla wszystkich naszych klientów.

 • 2016

  Portfel komercyjny

  Poszerzyliśmy nasze portfolio o portfel nieruchomości komercyjnych, zlokalizowanych w całej Polsce. Nasze kompleksowe podejście i wypracowane metody działania umożliwiły znaczącą poprawę ich obsługi już od pierwszych miesięcy.

 • 2015

  Polecany zarządca

  Powoli obsługiwaliśmy coraz więcej nieruchomości, głównie opierając się na rekomendacjach naszych dotychczasowych klientów. Właściciele doceniali nasze profesjonalne podejście, wyjątkową obsługę klienta i nieszablonowe podejście do bieżących problemów.

 • 2014

  Perełki architektury

  Rozszerzyliśmy swój portfel obsługiwanych nieruchomości o zabytkowe kamienice na Warszawskim Powiślu oraz starej Ochocie i rozpoczęliśmy ich renowację pod czujnym okiem konserwatora zabytków.

 • 2013

  dalsza ekspansja

  Nasze umiejętności zarządcze i kultura biznesowa w powiązaniu z wysokim zaangażowaniem w sprawy naszych klientów zaczęły przynosić pierwsze efekty. Dzięki otrzymanym rekomendacjom zyskaliśmy zaufanie kolejnych klientów i rozszerzając zakres naszego działania na nowe nieruchomości.

 • 2012

  Pierwsi pracownicy

  Ilość obsługiwanych przez nas nieruchomości rosła i zdecydowaliśmy się rozbudować nasz zespół o kolejnych property managerów, którzy spełnialiby nasze wysokie standardy obsługi.

 • 2011

  lokalna firma

  Za namową naszych klientów i w oparciu o ich rekomendacje zdecydowaliśmy się stworzyć zespół mogący na najwyższym poziomie służyć swoją wiedzą i umiejętnościami nawet najbardziej wymagającym właścicielom nieruchomości.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem lub napisz do nas on-line.

Wykonywanie obowiązków przez pracowników PITERSON Sp z o.o. charakteryzuje się profesjonalnym podejściem, wysoką kulturą biznesową oraz dbałością o wszystkie aspekty funkcjonowania budynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych przez Spółkę usług, jednocześnie rekomendując ją jako sprawdzonego i zaufanego administratora nieruchomości.

blank-profile-hi-400x380
Zastępca burmistrza
Gmina Ożarów Mazowiecki
Piterson Rzetelna firma
Gepard Biznesu 2017
Firma na medal
Oferteo

SZUKASZ SPRAWDZONEGO PROPERTY MANAGERA?